Svatební veletrh

v Clarion Congress Hotel Prague, Praha Vysočany

O hotelu

Svatební veletrh SVATEBNÍ DNY se koná vždy v půlce ledna v Clarion Congress Hotel Prague ve Vysočanech.

Clarion Congress Hotel Prague ve Vysočanech je v provozu od roku 2008 a patří k největším a nejmodernějším kongresovým hotelům nejen v Praze, ale i v České republice.

Hotelová značka Clarion spadá do portfolia jednoho z největších hotelových řetězců na světě Choice Hotels International. V Čechách a na Slovensku řetězec zastupuje společnost CPI Hotels, která v současnosti provozuje 9 čtyřhvězdičkových hotelů značky Clarion. Jsou to: Clarion Congress Hotel Prague, Clarion Hotel Prague Old Town, Clarion Hotel Prague City, Clarion Grandhotel Zlatý Lev Liberec, Clarion Hotel Špindlerův Mlýn, Clarion Congress Hotel Ostrava, Clarion Congress Hotel Ústí nad Labem, Clarion Congress Hotel České Budějovice, Clarion Congress Hotel OlomoucK 1. 7. 2014 byly do portfolia společnosti CPI Hotels začleněny také hotely a rezidence značky Mamaison Hotels & Residence.

V rámci nadnárodní hotelové sítě Choice Hotels International získal hotel v roce 2009 titul Nejlepší hotel Clarion v Evropě.

Hotel disponuje rozsáhlými kongresovými prostorami na ploše přesahující 4000 m2. Všechny sály jsou vybaveny špičkovou technikou a je možné variabilně upravit jejich velikost za pomocí mobilních stěn. 8 metrů vysoký pohyblivý strop v hlavním sále umožňuje i televizní přenosy či umístění automobilu. Přilehlé foyer má rozlohu 800 m2.

Jak vystavovatelům, tak i návštěvníkům svatebního veletrhu jsou k dispozici hotelové restaurace a bary s vyhlášenou kuchyní, wellness a fitness centrum a přilehlé nákupní centrum Fénix s mnoha obchody.

Hotel nabízí luxusní ubytování v celkem 534 nekuřáckých pokojích typu Standard nebo Executive a 25 luxusních apartmá; 8 pokojů je svým vybavením přizpůsobeno pro handicapované hosty. Do základního vybavení pokojů patří vlastní sociální zařízení, minibar, trezor, telefon, LCD televizor se systémy SAT TV, internetové připojení, souprava na přípravu kávy nebo čaje, žehlička a žehlicí prkno.

Zdaleka ne posledním důvodem, který přispěl k výběru Clarion Congress Hotelu pro pořádání SVATEBNÍCH DNŮ, je dostatek parkovacích míst v podzemních garážích a především skvělá dopravní dostupnost s přímým vstupem do metra.