Svatební veletrh

v Clarion Congress Hotel Prague, Praha Vysočany

O nás

Ve světě svateb se pohybujeme již od roku 1998, kdy jsme začali vydávat tištěný svatební katalog Naše svatba od A do Z, později jsme jeho název sjednotili s názvem webových stránek a od té doby se svatební katalog jmenuje SVATEBNI.CZ.

Letošní 23. vydání svatebního katalogu SVATEBNI.CZ si můžete společně se staršími vydání prolistovat online.

V roce 2012 jsme se pustili do organizování svatebního veletrhu SVATEBNI DNY 2013 v Clarion Congress Hotel Prague, První dva ročníky 2011 a 2012 jsme si vyzkoušeli v roli spoluorganizátora SVATEBNÍHO FESTIVALU.

SVATEBNÍ DNY v Clarion Congress Hotel Prague 2020

Veletrh se bude konat již po desaté v jednom z největších a nejmodernějších kongresových hotelů ve dnech 17.-18.1.2020

Svatební veletrh je určen pro:
Zlatnictví, foto video, svatební a společenské šaty, květiny a dekorace, šperky, doplňky, catering, hotely a restaurace, svatební cesty, auta a limuzíny, hudbu, kadeřnice, kosmetičky a vizážistky, svatební oznámení, svatební dary, zážitkové agentury a pro všechny, kteří chtějí přímo oslovit se svojí nabídkou budoucí novomanžele  – kapacita výstavních ploch je cca 150 vystavovatelů.
Nejčerstvější informace o vystavovatelích a o programu SVATEBNÍ DNY v Clarion Congress Hotel Prague Vám budeme přinášet aktuálně na těchto webových stránkách či na facebookovém profilu.

Chcete se nás na něco zeptat nebo máte zájem o bližší informace k podmínkám pro vystavovatele? Napište nám.