Svatební veletrh

v Clarion Congress Hotel Prague, Praha Vysočany

17. - 18. 1. 2020

Clarion Congress Hotel Prague

Moderní kongresové prostory lehce dostupné na jenom podlaží (3500 m2), více než 150 vystavovatelů na jednom místě, parkování v hotelových garážích/ přímý výstup ze stanice M „Vysočanská“, bohatý doprovodný program, veletržní slevy. DÁREK pro prvních 100 návštěvníků každý den, slosovatelná anketa o zajímavé ceny. Svatební katalog SVATEBNÍ DNY pro každého návštěvníka ZDARMA

Pro návštěvníky

17. - 18. 1. 2020

Vystavujte na veletrhu v jednom z největších kongresových hotelů v Praze

Moderní kongresové prostory (3500 m2), bez registračních poplatků, pohodlné parkování v hotelových garážích po celou dobu ZDARMA, ubytování 4* hotelu včetně snídaně za zvýhodněnou cenu, inventář k expozici ZDARMA, občerstvení a COFFEE servis zdarma, páteční AFTERPARTY, bezplatná podpora na sociálních sítích.

Pro vystavovatele

SVATEBNÍ DNY 17. – 18.1.2020

Svatební veletrh v Clarion Congress Hotel Prague, Praha Vysočany

Svatební veletrh SVATEBNÍ DNY je prestižní svatební událostí roku, která má ve svém oboru dlouholetou tradici a jméno. Odbornou i širokou veřejností je velmi kladně vnímán. Každoročně přináší spoustu novinek, trendů, zajímavostí.

V rámci odborné veřejnosti je veletrh určen firmám, které podnikají ve svatebním oborech jako jsou svatební šaty, pánské obleky, svatební hostiny, snubní prsteny, svatební cesty, svatební účesy, svatební dorty, svatební foto/videa, koordinace svateb, svatební dary, svatební vozy, svatební dekorace, svatební doplňky, catering/nápoje, zábava na svatby, svatební hudba, svatební oznámení, svatební květiny ale také nové bydlení, vybavení domácnosti, spotřební elektronika, změna pojistných smluv, poskytování hypoték, poskytování půjček/úvěrů, pořízení rodinného automobilu, příprava na rodinu.

Veletrh každoročně navštíví 4500 návštěvníků z řad široké veřejnosti, kteří jsou ochotni utratit za svoji svatbu nemalý finanční obnos. Svatba se v posledních letech stala prestižní společenskou událostí a je velmi pečlivě plánována.

Průměrně vynakládané finanční prostředky na svatbu v ČR se pohybují kolem 170.000 Kč. Kupní síla návštěvníků veletrhu se tedy pohybuje ve stovkách mil. Kč.

Staňte se vystavovateli svatebního veletrhu SVATEBNÍ DNY či nás přijďte jako snoubenecký pár/svatebčan navštívit.

Těšíme se ! Váš tým SD

Aktuality

Vítězný pár soutěže Svatba na míru (22. 1. 2020)

Soutěž Svatba na míru, která probíhala na Instagramu Evropy 2, má již své výherce. Výhercem se stal pár Martin a Veronika.

Vyhlášení a předání cen soutěže proběhlo v pátek 17. ledna 2020 na veletrhu SVATEBNÍ DNY. Výhru vyhlásil moderátor a herec Jakub Kohák a poté zástupci partnerských firem soutěže předali vouchery na služby spojené se svatebním obřadem.

My samozřejmě moc gratulujume a snoubencům přejeme spousta krásných chvil ve společném životě plný lásky.

Fotografie z vyhlášení

Soutěž "Svatba na míru" (9. 1. 2020)

S radiem Evropa 2 můžete nyní soutěžit o svatbu na míru v hodnotě 150 000,-. Co pro to udělat? Přidejte nejhezčí fotku vašeho páru na Instagram s hashtagem #e2svatba. Vyhlášení a předání ceny proběhne 17.1. na veletrhu SVATEBNÍ DNY a cenu předá Jakub Kohák! Neváhejte a zapojte se, třeba vyhrajete právě vy! 

Více zde
 

Tombola (9. 1. 2020)

I letos připravujeme pro Vás tombolu, které se může zúčastnit každý návštěvník. Stačí vyplnit anketní lístek a vyčkat na slosování.Vyhrát můžete vouchery na služby, které určitě využijete při plánovaní svatby či si odnesete krásný šperk, láhev dobrého vína nebo doplněk pro nevěstu i ženicha.

Seznam věnovaných cen