Svatební veletrh

v Clarion Congress Hotel Prague, Praha Vysočany

17. - 18. 1. 2020

Clarion Congress Hotel Prague

Na ploše 3500 m2 bude více než 150 svatebních vystavovatelů, připraven je doprovodný program s módními přehlídkami, ochutnávky sladkých i slaných dobrůtek a nápojů.

Pro návštěvníky

17. - 18. 1. 2020

Vystavujte na veletrhu v jednom z největších kongresových hotelů v Praze

Svatební veletrh SVATEBNÍ DNY v Clarion Congress Hotel Prague se konají v jednom z největších kongresových hotelů v Praze. Výstavní plocha je 3500 m2 a všechny sály jsou vybaveny špičkovou technikou a je možné variabilně upravit jejich velikost za pomocí mobilních stěn.

Pro vystavovatele

10. jubilejní ročník

K 10. výročí veletrhu je zajištěn mimořádný doprovodný program. Připravena je i soutěž s Evropou 2 o svatbu zdarma !!!

Svatební dny

Svatební veletrh v Clarion Congress Hotel Prague, Praha Vysočany

Tato akce se bude konat v jednom z největších a nejmodernějších kongresových hotelů konat již po desáté to ve dnech 17.-18.1.2020.

Svatební veletrh je určen pro: Zlatnictví, foto video, svatební a společenské šaty, květiny a dekorace, šperky, doplňky, catering, hotely a restaurace, svatební cesty, auta a limuzíny, hudbu, kadeřnice, kosmetičky a vizážistky, svatební oznámení, svatební dary, zážitkové agentury a pro všechny, kteří chtějí přímo oslovit se svojí nabídkou budoucí novomanžele  – kapacita výstavních ploch je cca 150 vystavovatelů. Nejčerstvější informace o vystavovatelích a o programu SVATEBNÍ DNY v Clarion Congress Hotel Prague Vám budeme přinášet aktuálně na těchto webových stránkách či na facebookovém profilu.

Aktuality

S velikou lítostí oznamujeme... (25. 9. 2019)

S velikou lítostí sdělujeme, že nás po krátké a vážné nemoci opustila dne 13. 9. 2019  naše milovaná přítelkyně a kolegyně Zdenka Šímová.

Prosíme Vás, v případě nejasností či dotazů ohledně Vašeho vystavování v lednu 2020 se obratte na nás.

Kontakty

 

Svatební dny 2019 (2. 2. 2019)

Dva dny plné svatební inspirace jsou za námi. Doufáme, že Vám všem se líbily tak jako nám a můžeme opět říct, že to byl další úspěšný ročník SVATEBNÍCH DNŮ. Za celý tým organizátorů chceme poděkovat vystavovatelům, partnerům, fotografům, zaměstnancům hotelu Clarion Congress Hotel Prague a hlavně návštěvníkům. Na webu si můžete již zavzpomínat. Fotogalerie se bude postupně ještě rozšiřovat a dodané fotografie. JEŠTĚ JEDNOU DĚKUJEME !!!
 

Doprovodný program (8. 1. 2019)

Připravili jsme pro Vás bohatý doprovodný program. Na SVATEBNÍCH DNECH se pobavíte, inspirujete, ale třeba si i zatančíte. Prostě máme toho připraveno spousta.

Časový harmonogram doprovodného programu najdete zde.

Naši partneři: