Svatební veletrh

v Clarion Congress Hotel Prague, Praha Vysočany

12. - 13. 1. 2018

Clarion Congress Hotel Prague / Nákupní Galerie Fénix Vysočanská

Na ploše přes 3000 m2 bude více než 140 svatebních vystavovatelů, připraven je doprovodný program s módními přehlídkami, ochutnávky sladkých i slaných dobrůtek a nápojů.

Pro návštěvníky

12. - 13. 1. 2018

Vystavujte na veletrhu v jednom z největších kongresových hotelů v Praze

Svatební veletrh SVATEBNÍ DNY v Clarion Congress Hotel Prague se konají v jednom z největších kongresových hotelů v Praze. Výstavní plocha je přes 3000 m2 a všechny sály jsou vybaveny špičkovou technikou a je možné variabilně upravit jejich velikost za pomocí mobilních stěn.

Pro vystavovatele

Svatební dny

Svatební veletrh v Clarion Congress Hotel Prague, Praha Vysočany

Tato akce se bude konat v jednom z největších a nejmodernějších kongresových hotelů konat již po sedmé a to ve dnech 12. – 13. 1. 2018.

Svatební veletrh je určen pro: Zlatnictví, foto video, svatební a společenské šaty, květiny a dekorace, šperky, doplňky, catering, hotely a restaurace, svatební cesty, auta a limuzíny, hudbu, kadeřnice, kosmetičky a vizážistky, svatební oznámení, svatební dary, zážitkové agentury a pro všechny, kteří chtějí přímo oslovit se svojí nabídkou budoucí novomanžele  – kapacita výstavních ploch je cca 150 vystavovatelů. Nejčerstvější informace o vystavovatelích a o programu SVATEBNÍ DNY v Clarion Congress Hotel Prague Vám budeme přinášet aktuálně na těchto webových stránkách či na facebookovém profilu.

Aktuality

www.svatebnidny.cz v novém!!! (23. 6. 2017)

Vítejte na nových webových stránkách...

Přípravy na další, již 8 ročník svatebního veletrhu jsou v plném proudu. Však kromě příprav, jsme se plně věnovali spuštění nových webových stránek veletrhu. Prioritou pro nás byla hlavně přehlednost, abyste si vyhledali snadno vše co byste rádi věděli. Rozdělili jsme stránky na 3 sekce - vystavovatel, návštěvník a novinář. Právě v sekci návštěvník najdete veškeré informace k veletrhu, jako např.seznam vystavovatelů, vstupné, ceny do tomboly, program, apod.

Doufáme, že se Vám naše stránky v novém kabátu budou líbit. Postupně vás zde bude informovat o přípravách nejnavštěvovanějšího a největšího veletrhu v Praze. Sledovat nás můžete také na facebooku.

Poděkování (19. 1. 2017)

Dokázali jsme to…v neposlední řadě i díky Vám! :-) SVATEBNÍ DNY 2017 byly úžasné!

UPŘÍMNĚ DĚKUJEME všem skvělým vystavovatelům, návštěvníkům a samozřejmě také Haně Reinders – Mašlíkové, která nás všechny elegantně provedla celým veletrhem. Atmosféru Svatebních dnů pro Vás zachytil fotograf Lukáš Navara photography / www.navarafoto.cz. V naší fotogalerii si můžete prohlédnout fotografie i od dalších fotografů.

Těšíme se na Vás všechny příští rok opět v Clarionu…se spoustou novinek :-)

Tombola (10. 1. 2017)

Když jsme vám slibovali bohatou tombolu, tak jsme ani sami netušili, že naši partneři budou tak moc štědří! Jim patří velké díky a vám přejeme hodně štěstí! Nezapomeňte – tombola se losuje jak v pátek, tak i v sobotu před koncem veletrhu.

Přejít na stránku Seznam cen věnovaných do tomboly