Svatební veletrh

v Clarion Congress Hotel Prague, Praha Vysočany

14. - 15. 1. 2022

Clarion Congress Hotel Prague

Moderní kongresové prostory lehce dostupné na jenom podlaží (3500 m2), více než 150 vystavovatelů na jednom místě, parkování v hotelových garážích/ přímý výstup ze stanice M „Vysočanská“, bohatý doprovodný program, veletržní slevy. DÁREK pro prvních 100 návštěvníků každý den, slosovatelná anketa o zajímavé ceny. Svatební katalog SVATEBNÍ DNY pro každého návštěvníka ZDARMA

Pro návštěvníky

14. - 15. 1. 2022

Vystavujte na veletrhu v jednom z největších kongresových hotelů v Praze

Moderní kongresové prostory (3500 m2), bez registračních poplatků, pohodlné parkování v hotelových garážích po celou dobu ZDARMA, ubytování 4* hotelu včetně snídaně za zvýhodněnou cenu, inventář k expozici ZDARMA, občerstvení a COFFEE servis zdarma, páteční AFTERPARTY, bezplatná podpora na sociálních sítích.

Pro vystavovatele

SVATEBNÍ DNY

Svatební veletrh v Clarion Congress Hotel Prague, Praha Vysočany

Svatební veletrh SVATEBNÍ DNY je prestižní svatební událostí roku, která má ve svém oboru dlouholetou tradici a jméno. Odbornou i širokou veřejností je velmi kladně vnímán. Každoročně přináší spoustu novinek, trendů, zajímavostí.

V rámci odborné veřejnosti je veletrh určen firmám, které podnikají ve svatebním oborech jako jsou svatební šaty, pánské obleky, svatební hostiny, snubní prsteny, svatební cesty, svatební účesy, svatební dorty, svatební foto/videa, koordinace svateb, svatební dary, svatební vozy, svatební dekorace, svatební doplňky, catering/nápoje, zábava na svatby, svatební hudba, svatební oznámení, svatební květiny ale také nové bydlení, vybavení domácnosti, spotřební elektronika, změna pojistných smluv, poskytování hypoték, poskytování půjček/úvěrů, pořízení rodinného automobilu, příprava na rodinu.

Staňte se vystavovateli svatebního veletrhu SVATEBNÍ DNY či nás přijďte jako snoubenecký pár/svatebčan navštívit.

Těšíme se ! Váš tým SD

Aktuality

Svatební dny 2022 (31. 8. 2021)

Věříme, že se loňský totální lockdown nebude opakovat, a proto jsme začali s přípravou již 11. ročníku největšího svatebního veletrhu v ČR „SVATEBNÍ DNY 2022". Již se na vás těšíme v Clarion Congress Hotel Prague v termínu 14. - 15.1. 2022.

Zrušení 11. ročníku (9. 3. 2021)

Vzhledem k současné epidemické situaci v ČR jsme nuceni zrušit již posunutý termín konání 11. ročníku veletrhu SVATEBNÍ DNY 2021. Jelikož zcela prokazatelně vláda ČR nemá epidemii pod kontrolou, nelze ani s minimální přesností plánovat jakékoliv další odložení. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli tento ročník již definitivně zrušit. Celá letošní svatební sezóna bude touto epidemií zásadně poznamenána, ale jsme přesvědčeni, že během tohoto roku se podaří "vrátit svět do normálních kolejí" a my uspořádáme veletrh SVATEBNÍ DNY v lednu 2022 o to větší a zajímavější. 

O dalších přípravách nového ročníku Vás budeme průběžně informovat.

Nový termín pro SVATEBNÍ DNY 2021 (30. 12. 2020)

Současná velmi komplikovaná situace, která je způsobena pandemií Covid19 nám bohužel neumožňuje uspořádat 11. ročník svatebního veletrhu SVATEBNÍ DNY v Congress Hotelu Clarion v předem plánovaném termínu v lednu 2021. Vzhledem k prognózám vývoje této pandemie a po velmi složitém hledání volné kapacity hotelu, jsme se rozhodli přesunout celý veletrh na termín 11. - 13. 3. 2021, kdy by snad i díky postupnému očkování populace ČR mohlo dojít k dostatečnému rozvolnění vládních opatření.