Svatební veletrh

v Clarion Congress Hotel Prague, Praha Vysočany

12. - 13. 1. 2024

Clarion Congress Hotel Prague

Moderní kongresové prostory lehce dostupné na jenom podlaží, vystavovatelé ze svatebního oboru na jednom místě, parkování v hotelových garážích/ přímý výstup ze stanice metra „Vysočanská“, veletržní slevy.

Pro návštěvníky

SVATEBNÍ DNY

Svatební veletrh v Clarion Congress Hotel Prague, Praha Vysočany

Svatební veletrh SVATEBNÍ DNY je prestižní svatební událostí roku, která má ve svém oboru dlouholetou tradici a jméno. Odbornou i širokou veřejností je velmi kladně vnímán. Každoročně přináší spoustu novinek, trendů, zajímavostí.

V rámci odborné veřejnosti je veletrh určen firmám, které podnikají ve svatebním oborech jako jsou svatební šaty, pánské obleky, svatební hostiny, snubní prsteny, svatební cesty, svatební účesy, svatební dorty, svatební foto/videa, koordinace svateb, svatební dary, svatební vozy, svatební dekorace, svatební doplňky, catering/nápoje, zábava na svatby, svatební hudba, svatební oznámení, svatební květiny ale také nové bydlení, vybavení domácnosti, spotřební elektronika, změna pojistných smluv, poskytování hypoték, poskytování půjček/úvěrů, pořízení rodinného automobilu, příprava na rodinu.

Staňte se vystavovateli svatebního veletrhu SVATEBNÍ DNY či nás přijďte jako snoubenecký pár/svatebčan navštívit.

Těšíme se ! Váš tým SD

Aktuality

Program veletrhu v sobotu 13.1. (12. 1. 2024)

Kupujte lístky na Goout a nečekejte frontu! (10. 1. 2024)

Díky naší spolupráci s Goout.cz můžete koupit lístky na veletrh z pohodlí vašeho domova a to na tomto odkaze! Tak neváhejte a kupujte předem :)

A nezapomeňte - lístek můžete použít na oba dva dny!

 

Vaše Svatební dny

13. ročník veletrhu Svatební Dny v hotelu Clarion se již blíží! (18. 12. 2023)

Během těchto dvou dnů se návštěvníci mohou těšit na pestrý program, který nabídne živá vystoupení a módní přehlídku s hosty jako Aneta Krejčíková, Adéla Elbel a Míša Tomešová. Nejen kapela Best days pak přinese do prostoru hotelu Clarion živou hudbu a skvělou atmosféru, která bude ladit s tou svatební.
Naši vystavovatelé představí to nejlepší ze světa svatebních příprav. Od krásných svatebních šatů po unikátní design snubních prstýnků, od profesionálních fotografů po nabídku svatebních míst. Návštěvníci budou mít možnost prozkoumat a porovnat nabídky přímo od špičkových profesionálů v oboru.
Veletrh Svatební dny není jen o prohlížení výstavních stánků, ale i o aktivní účasti. Během veletrhu se koná soutěž o řadu zajímavých cen, které rozhodně zaujmou budoucí novomanžele. Od romantických víkendů až po speciálního hosta na vaši svatbu. Cen je mnoho a šanci vyhrát má tak opravdu každý.
Náš veletrh v hotelu Clarion slibuje spojení inspirace a zábavy, nabízí kompletní průvodce pro páry plánující svůj velký den. Je to jedinečná příležitost nejen pro ty, kteří se blíží svatebnímu dni, ale i pro ty, kteří si chtějí prohloubit své znalosti o svatebních trendech a novinkách na trhu. Tato událost slibuje být jedním z nezapomenutelných okamžiků pro všechny brzké novomanžele a nejen je.

Naši partneři: