Svatební veletrh

v Clarion Congress Hotel Prague, Praha Vysočany

12. - 13. 1. 2018

Clarion Congress Hotel Prague / Nákupní centrum Fénix Vysočanská

Na ploše přes 3000 m2 bude více než 150 svatebních vystavovatelů, připraven je doprovodný program s módními přehlídkami, ochutnávky sladkých i slaných dobrůtek a nápojů.

Pro návštěvníky

12. - 13. 1. 2018

Vystavujte na veletrhu v jednom z největších kongresových hotelů v Praze

Svatební veletrh SVATEBNÍ DNY v Clarion Congress Hotel Prague se konají v jednom z největších kongresových hotelů v Praze. Výstavní plocha je přes 3000 m2 a všechny sály jsou vybaveny špičkovou technikou a je možné variabilně upravit jejich velikost za pomocí mobilních stěn.

Pro vystavovatele

Svatební dny

Svatební veletrh v Clarion Congress Hotel Prague, Praha Vysočany

Tato akce se bude konat v jednom z největších a nejmodernějších kongresových hotelů konat již po sedmé a to ve dnech 12. – 13. 1. 2018.

Svatební veletrh je určen pro: Zlatnictví, foto video, svatební a společenské šaty, květiny a dekorace, šperky, doplňky, catering, hotely a restaurace, svatební cesty, auta a limuzíny, hudbu, kadeřnice, kosmetičky a vizážistky, svatební oznámení, svatební dary, zážitkové agentury a pro všechny, kteří chtějí přímo oslovit se svojí nabídkou budoucí novomanžele  – kapacita výstavních ploch je cca 150 vystavovatelů. Nejčerstvější informace o vystavovatelích a o programu SVATEBNÍ DNY v Clarion Congress Hotel Prague Vám budeme přinášet aktuálně na těchto webových stránkách či na facebookovém profilu.

Aktuality

Moderátor Svatebních dnů 2018 (13. 11. 2017)

Konečně vám můžeme prozradit velkou novinku! Svatebními dny 2018 vás bude provázet moderátor Petr Vágner. Dámy, co na to říkáte? Souhlasíte s námi, že je Petr velký sympaťák? 

Záštita starosty Městské části Praha 9 (9. 11. 2017)

Tak jako předchozí ročníky, tak i 8. ročník veletrhu Svatební dny 2018 jsou podpořeny starostou Městské části Praha 9.
Pan starosta Ing. Jan Jarolím nám poskytl záštitu. Za tuto podporu panu starostovi moc děkujeme a je nám ctí, že jsme se zařadili mezi projekty, které si záštitu zasloužily.

Je na co se těšit (3. 10. 2017)

Do veletrhu zbývá ještě sice 4 měsíce, ale celý tým už jede na plné obrátky. Sháníme pro Vás co nejvíce vystavovatelů ať máte z čeho vybírat. Naším cílem je, abyste z veletrhu odcházli nadšeni a hlavně s pocitem, že jste dokázali sehnat vše, co na svatební den potřebujete. Již nyní se můžeme pochlubit stovkou vystavovatelů a v plánu máme ještě tak padesát :) Mezi vystavovateli nesmí chybět zlatníci se svými snubními prsteny, svatební salony, které obléknou nevěsty, ženichy, ale ty nejmenší družičky a mládence, floristky se smyslem pro detail, vizážistky a kadeřníci ať jste ta nejkrásnější, koordinátorky, fotografové. Vybrat si můžete rovnou i z nepřeberného množství svatebního oznámení, pozvánek, dortů a jiných lahůdek, doplňků i dekorací. Nabídneme Vám i místa vhodná pro obřad, hostinu nebo i svatební cestu. A mnoho mnoho dalšího. Každou chvilku se nám seznam vystavovatelů rozšiřuje. Nahlédnout můžete již dnes na co se můžete těšit v lednu.