Svatební veletrh

v Clarion Congress Hotel Prague, Praha Vysočany

17. - 18. 1. 2020

Clarion Congress Hotel Prague

Moderní kongresové prostory lehce dostupné na jenom podlaží (3500 m2), více než 150 vystavovatelů na jednom místě, parkování v hotelových garážích/ přímý výstup ze stanice M „Vysočanská“, bohatý doprovodný program, veletržní slevy. DÁREK pro prvních 100 návštěvníků každý den, slosovatelná anketa o zajímavé ceny. Svatební katalog SVATEBNÍ DNY pro každého návštěvníka ZDARMA

Pro návštěvníky

17. - 18. 1. 2020

Vystavujte na veletrhu v jednom z největších kongresových hotelů v Praze

Moderní kongresové prostory (3500 m2), bez registračních poplatků, pohodlné parkování v hotelových garážích po celou dobu ZDARMA, ubytování 4* hotelu včetně snídaně za zvýhodněnou cenu, inventář k expozici ZDARMA, občerstvení a COFFEE servis zdarma, páteční AFTERPARTY, bezplatná podpora na sociálních sítích.

Pro vystavovatele

10. jubilejní ročník

Pro návštěvníky veletrhu připravujeme bohatý doprovodný program, který zahrnuje módní přehlídky, ukázky trendů líčení a česání pro rok 2020, ochutnávku sladkých/ slaných dobrot, vyhlášení vítězů slosovatelné ankety. Uvidíte zajímavé hosty a osobnosti. V rámci módních přehlídek se budete moci setkat s předními českými modelkami. Zcela určitě také potkáte reportéry z televizního pořadu TOPSTAR magazín. Vrcholem celé akce bude vyhlášení vítězů soutěže o SVATBU ZDARMA, která v průběhu ledna poběží na rádiu EVROPA2. Sledujte nás pro další informace :-) Váš Tým SD

SVATEBNÍ DNY 17. – 18.1.2020

Svatební veletrh v Clarion Congress Hotel Prague, Praha Vysočany

Svatební veletrh SVATEBNÍ DNY je prestižní svatební událostí roku, která má ve svém oboru dlouholetou tradici a jméno. Odbornou i širokou veřejností je velmi kladně vnímán. Každoročně přináší spoustu novinek, trendů, zajímavostí.

V rámci odborné veřejnosti je veletrh určen firmám, které podnikají ve svatebním oborech jako jsou svatební šaty, pánské obleky, svatební hostiny, snubní prsteny, svatební cesty, svatební účesy, svatební dorty, svatební foto/videa, koordinace svateb, svatební dary, svatební vozy, svatební dekorace, svatební doplňky, catering/nápoje, zábava na svatby, svatební hudba, svatební oznámení, svatební květiny ale také nové bydlení, vybavení domácnosti, spotřební elektronika, změna pojistných smluv, poskytování hypoték, poskytování půjček/úvěrů, pořízení rodinného automobilu, příprava na rodinu.

Veletrh každoročně navštíví 4500 návštěvníků z řad široké veřejnosti, kteří jsou ochotni utratit za svoji svatbu nemalý finanční obnos. Svatba se v posledních letech stala prestižní společenskou událostí a je velmi pečlivě plánována.

Průměrně vynakládané finanční prostředky na svatbu v ČR se pohybují kolem 170.000 Kč. Kupní síla návštěvníků veletrhu se tedy pohybuje ve stovkách mil. Kč.

Staňte se vystavovateli svatebního veletrhu SVATEBNÍ DNY či nás přijďte jako snoubenecký pár/svatebčan navštívit.

Těšíme se ! Váš tým SD

Aktuality

VIP osobnosti na veletrhu Svatební dny (12. 11. 2019)

Každý rok pro Vás chystáme bohatý doprovodný program plný známých tváří. Samozřejmě i na 10. ročníku tomu nebude jinak. A kdo to bude tentokrát? Sledujte náš Facebook a Instagram a brzy se dozvíte. V naší fotogalerii se můžete podívat kdo nás poctil svou účastí v minulých letech.

Rekonstrukce kongresových prostor (24. 10. 2019)

Drazí snoubenci/vystavovatelé,
nově nás naleznete v moderně zrekonstruovaných kongresových prostorech, které byly otevřeny na konci srpna. Rekonstrukce trvala 61 dnů a týkala se všech 29 konferenčních místností s investicí 80 milionů korun. Přestavba se dotkla kromě samotných kongresových sálů také vstupního foyer o rozloze 1300 m2, šaten a zázemí.
Věříme, že se v novém prostředí budete výborně cítit a veletrh si s námi společně užijete.
 

S velikou lítostí oznamujeme... (25. 9. 2019)

S velikou lítostí sdělujeme, že nás po krátké a vážné nemoci opustila dne 13. 9. 2019  naše milovaná přítelkyně a kolegyně Zdenka Šímová.

Prosíme Vás, v případě nejasností či dotazů ohledně Vašeho vystavování v lednu 2020 se obratte na nás.

Kontakty