Svatební veletrh

v Clarion Congress Hotel Prague, Praha Vysočany

13. - 14. 1. 2023

Clarion Congress Hotel Prague

Moderní kongresové prostory lehce dostupné na jenom podlaží, vystavovatelé ze svatebního oboru na jednom místě, parkování v hotelových garážích/ přímý výstup ze stanice metra „Vysočanská“, veletržní slevy.

Pro návštěvníky

13. - 14. 1. 2023

Vystavujte na veletrhu v jednom z největších kongresových hotelů v Praze

Moderní kongresové prostory, bez registračních poplatků, pohodlné parkování v hotelových garážích po celou dobu ZDARMA, ubytování 4* hotelu včetně snídaně za zvýhodněnou cenu, občerstvení a COFFEE servis, bezplatná podpora na sociálních sítích.

Pro vystavovatele

SVATEBNÍ DNY

Svatební veletrh v Clarion Congress Hotel Prague, Praha Vysočany

Svatební veletrh SVATEBNÍ DNY je prestižní svatební událostí roku, která má ve svém oboru dlouholetou tradici a jméno. Odbornou i širokou veřejností je velmi kladně vnímán. Každoročně přináší spoustu novinek, trendů, zajímavostí.

V rámci odborné veřejnosti je veletrh určen firmám, které podnikají ve svatebním oborech jako jsou svatební šaty, pánské obleky, svatební hostiny, snubní prsteny, svatební cesty, svatební účesy, svatební dorty, svatební foto/videa, koordinace svateb, svatební dary, svatební vozy, svatební dekorace, svatební doplňky, catering/nápoje, zábava na svatby, svatební hudba, svatební oznámení, svatební květiny ale také nové bydlení, vybavení domácnosti, spotřební elektronika, změna pojistných smluv, poskytování hypoték, poskytování půjček/úvěrů, pořízení rodinného automobilu, příprava na rodinu.

Staňte se vystavovateli svatebního veletrhu SVATEBNÍ DNY či nás přijďte jako snoubenecký pár/svatebčan navštívit.

Těšíme se ! Váš tým SD

Aktuality

Vystavovatelé (2. 1. 2023)

Svatební dny 2023 se blíží a naši vystavovatelé se na vás již těší. Seznam vystavovatelů Svatebních dnů 2023 najdete  zde.

Clarion Congress Hotel Prague 13. - 14.1. 2023
 

Svatební dny 2023 (21. 7. 2022)

A je to tady!!! Právě pro vás začínáme připravovat největší a nejnavštěvovanější veletrh Svatební dny 2023. Tradičně se bude konat v Clarion Congress Hotel Prague 13. - 14. 1 2023.

Foto ze Svatebních dnů 2022 (17. 1. 2022)

Prohlédněte si fotogalerii z posledního ročníku Svatebních dnů. Veletrh proběhl 14.-15.1.2022.
Děkujeme skvělému fotografovi p. Badnaříkovi za pár fotografií.

www.mirekbednarik.cz

Naši partneři: