Svatební veletrh

v Clarion Congress Hotel Prague, Praha Vysočany

13. ročník veletrhu Svatební Dny v hotelu Clarion se již blíží!

Během těchto dvou dnů se návštěvníci mohou těšit na pestrý program, který nabídne živá vystoupení a módní přehlídku s hosty jako Aneta Krejčíková, Adéla Elbel a Míša Tomešová. Nejen kapela Best days pak přinese do prostoru hotelu Clarion živou hudbu a skvělou atmosféru, která bude ladit s tou svatební.
Naši vystavovatelé představí to nejlepší ze světa svatebních příprav. Od krásných svatebních šatů po unikátní design snubních prstýnků, od profesionálních fotografů po nabídku svatebních míst. Návštěvníci budou mít možnost prozkoumat a porovnat nabídky přímo od špičkových profesionálů v oboru.
Veletrh Svatební dny není jen o prohlížení výstavních stánků, ale i o aktivní účasti. Během veletrhu se koná soutěž o řadu zajímavých cen, které rozhodně zaujmou budoucí novomanžele. Od romantických víkendů až po speciálního hosta na vaši svatbu. Cen je mnoho a šanci vyhrát má tak opravdu každý.
Náš veletrh v hotelu Clarion slibuje spojení inspirace a zábavy, nabízí kompletní průvodce pro páry plánující svůj velký den. Je to jedinečná příležitost nejen pro ty, kteří se blíží svatebnímu dni, ale i pro ty, kteří si chtějí prohloubit své znalosti o svatebních trendech a novinkách na trhu. Tato událost slibuje být jedním z nezapomenutelných okamžiků pro všechny brzké novomanžele a nejen je.