Svatební veletrh

v Clarion Congress Hotel Prague, Praha Vysočany

15. - 16. 1. 2021

Clarion Congress Hotel Prague

Moderní kongresové prostory lehce dostupné na jenom podlaží (3500 m2), více než 150 vystavovatelů na jednom místě, parkování v hotelových garážích/ přímý výstup ze stanice M „Vysočanská“, bohatý doprovodný program, veletržní slevy. DÁREK pro prvních 100 návštěvníků každý den, slosovatelná anketa o zajímavé ceny. Svatební katalog SVATEBNÍ DNY pro každého návštěvníka ZDARMA

Pro návštěvníky

15. - 16. 1. 2021

Vystavujte na veletrhu v jednom z největších kongresových hotelů v Praze

Moderní kongresové prostory (3500 m2), bez registračních poplatků, pohodlné parkování v hotelových garážích po celou dobu ZDARMA, ubytování 4* hotelu včetně snídaně za zvýhodněnou cenu, inventář k expozici ZDARMA, občerstvení a COFFEE servis zdarma, páteční AFTERPARTY, bezplatná podpora na sociálních sítích.

Pro vystavovatele

SVATEBNÍ DNY 15. - 16. 1. 2021

Svatební veletrh v Clarion Congress Hotel Prague, Praha Vysočany

Svatební veletrh SVATEBNÍ DNY je prestižní svatební událostí roku, která má ve svém oboru dlouholetou tradici a jméno. Odbornou i širokou veřejností je velmi kladně vnímán. Každoročně přináší spoustu novinek, trendů, zajímavostí.

V rámci odborné veřejnosti je veletrh určen firmám, které podnikají ve svatebním oborech jako jsou svatební šaty, pánské obleky, svatební hostiny, snubní prsteny, svatební cesty, svatební účesy, svatební dorty, svatební foto/videa, koordinace svateb, svatební dary, svatební vozy, svatební dekorace, svatební doplňky, catering/nápoje, zábava na svatby, svatební hudba, svatební oznámení, svatební květiny ale také nové bydlení, vybavení domácnosti, spotřební elektronika, změna pojistných smluv, poskytování hypoték, poskytování půjček/úvěrů, pořízení rodinného automobilu, příprava na rodinu.

Veletrh každoročně navštíví 4500 návštěvníků z řad široké veřejnosti, kteří jsou ochotni utratit za svoji svatbu nemalý finanční obnos. Svatba se v posledních letech stala prestižní společenskou událostí a je velmi pečlivě plánována.

Průměrně vynakládané finanční prostředky na svatbu v ČR se pohybují kolem 170.000 Kč. Kupní síla návštěvníků veletrhu se tedy pohybuje ve stovkách mil. Kč.

Staňte se vystavovateli svatebního veletrhu SVATEBNÍ DNY či nás přijďte jako snoubenecký pár/svatebčan navštívit.

Těšíme se ! Váš tým SD

Aktuality

S velikou lítostí sdělujeme... (5. 2. 2020)

S velikou lítostí sdělujeme, že naše milá kolegyně paní Věra Šamořilová prohrála svůj boj s nemocí a dne 20.1.2020 nás opustila.

V  případě dotazů ohledně veletrhu nás můžete kontaktovat na uvedených kontaktech.

Kontakty

Děkujeme !!! (24. 1. 2020)

MOC A MOC VÁM DĚKUJEME ... naši milí návštěvníci, vystavovatelé, učinkující a partneři. Jen díky Vám všem byly jubilejní 10. SVATEBNÍ DNY tak úžasnou událostí. Velice si vážíme Vaší přízně, která nám pomáhá tento veletrh neustále zlepšovat a být stále tou nejvýznamnéjší svatební akcí v ČR.

Pojďte si s námi SVATEBNÍ DNY 2020 připomenout. Fotografie z úspěšného ročníku naleznete ve fotogalerii.

Vítězný pár soutěže Svatba na míru (22. 1. 2020)

Soutěž Svatba na míru, která probíhala na Instagramu Evropy 2, má již své výherce. Výhercem se stal pár Martin a Veronika.

Vyhlášení a předání cen soutěže proběhlo v pátek 17. ledna 2020 na veletrhu SVATEBNÍ DNY. Výhru vyhlásil moderátor a herec Jakub Kohák a poté zástupci partnerských firem soutěže předali vouchery na služby spojené se svatebním obřadem.

My samozřejmě moc gratulujume a snoubencům přejeme spousta krásných chvil ve společném životě plný lásky.

Fotografie z vyhlášení